Technologia

Dzięki technologii polerowanego betonu i zastosowaniu modyfikujących aplikacji chemicznych Sil+ i Guard posadzka po renowacji... 

Zastosowanie

Dzięki swoim właściwościom, posadzki wykonane technologią polerowanego betonu znajdują zastosowanie...

Właściwości i korzyści

Posadzki betonowe wykonane w technologii polerowanego betonu gwarantują Ci:

O nas

Umożliwiamy nowoczesne spojrzenie na betonowe posadzki. Dzięki nam odkryjesz, że ten popularny materiał nie musi wcale stanowić podkładu pod wykończenia. Z zastosowaniem naszych technologii powierzchnie betonowe stają się gładkie, łatwe w konserwacji oraz tanie w eksploatacji. Nie wymagają też dodatkowego zabezpieczania, malowania, stosowania wylewek epoksydowych czy też pokrywania powierzchni płytkami lub gresem. Wykonane przez nas powierzchnie doskonale sprawdzają się w obiektach przemysłowych: halach produkcyjnych, magazynach, sklepach wielko powierzchniowych.

Wykonujemy kompleksowe wykończenia posadzek betonowych, polegające na obróbce mechaniczno-chemicznej wylewek betonowych. Celem jest uzyskanie idealnie gładkich i odpornych na czynniki zewnętrzne powierzchni. Zajmujemy się również renowacją zniszczonych powierzchni. Służymy poradą z zakresu konserwacji betonowych posadzek. Więcej informacji na temat technologii oraz korzyści wynikających z zastosowania naszych rozwiązań znajdziesz w zakładce Oferta.